ثبت نام در آزمون

به سامانه پذیرش و استخدام صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد خوش آمدید

 

صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از دو روش بررسی شرایط و مدارک ثبت نام کنندگان در سامانه و برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب نیروی انسانی می‌نماید.

با توجه به اینکه در هر دو روش مذکور، ثبت کامل و صحیح اطلاعات فردی و تحصیلی و کاری در این سامانه ضروری بوده و کلیه اطلاعاتی که اخذ می‌گردد، در فرآیند استخدامی حائز اهمیت می‌باشد ، خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری و اعلام آمادگی جهت شرکت در آزمونهای استخدامی، با دقت نسبت به ثبت نام و ارسال کلیه مدارک ضروری اقدام فرمائید.

در صورت کامل نبودن اطلاعات و مدارک، می توانید گزینۀ "ثبت موقت" را انتخاب و در زمان دیگری نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمائید ولی توجه داشته باشید که تا زمان تکمیل مدارک، و ثبت نهایی، ثبت نام شما ناقص بوده و ارزیابی نخواهد شد.

به منظور صرفه جویی در وقت متقاضیان گرامی، ثبت اطلاعات و ارسال مدارک فقط یک بار انجام شده و با نام کاربری و کلمه عبور ثابت می توانید همواره به پروفایل خود وارد شده و وضعیت آزمونهایی که قبلاً در آن شرکت کرده اید یا آزمونهای فعال آتی را مشاهده کرده و در صورت تمایل و داشتن شرایط، در آزمونهای استخدامی ثبت نام کنید.

برای شرکت در هر آزمون استخدامی، باید پس از ورود به پروفایل خود در قسمت آزمونهای استخدامی، در آزمون مربوطه ثبت نام کنید و هزینه مشخص شده برای شرکت در آن آزمون را پرداخت نمائید ولی اطلاعات و مدارک قبلی مجدداً از شما اخذ نخواهد شد و همان مدارک و اطلاعات ثبت شده ملاک بررسی شرایط شما می باشد.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، مدارک و اطلاعات داوطلبین مجددا بررسی و کارت شرکت در آزمون برای افراد واجد شرایط صادر خواهد شد. داوطلبین باید ضمن مراجعه به سامانه، نسبت به دریافت و چاپ کارت ورود به آزمون، اقدام نموده و در زمان و محل مشخص شده در آزمون حضوری شرکت نمایند.

به تعداد چند برابر ظرفیت استخدام، از افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی جهت مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.

کلیه اطلاعات آزمونها و نتایج آن، صرفاً در این سامانه اعلام خواهد شد. حتی الامکان تلاش خواهد شد از  طریق سامانه پیامکی یا ایمیل نیز اطلاعیه های مهم به داوطلبان گرامی اعلام گردد ولی داوطلبین گرامی موظف هستند با ورود به سامانه آزمون، در جریان آخرین وضعیت قرار گرفته و در زمانهای مقرر در مراحل مختلف اقدام لازم را بعمل آورند.

در هر مرحله مشخص شود هر یک از اطلاعات و مدارک ارسالی نادرست و بر خلاف شرایط استخدامی باشد از پذیرش حذف خواهد شد و حتی در صورت پذیرش، استخدام آنها کان‌لم‌یکن تلقی می‌گردد.

شرط استخدام در صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد دریافت گواهینامه موفقیت در دوره‌های آموزشی طراحی شده در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی و اخذ گواهی/تأییدیه مورد نیاز در ارتباط با سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار است.

ثبت نام و پذیرش در آزمون کتبی و مصاحبه به منزله پذیرش داوطلب یا استخدام وی نبوده و هیچگونه تعهدی را برای شرکت در رابطه با استخدام ایجاد نمی کند. کارفرما در پذیرش یا عدم پذیرش داوطلبان در هر مرحله از فرآیند جذب و آموزش، اختیار تام دارد.


آزمون های فعال جهت ثبت نام

 

DNN